Klauskite specialisto

Klauskite specialisto

   Kodėl po drabužių skalbimo nemalonus kvapas išlieka?
   Ši problema ypač gali kilti naudojant kvapius ploviklius. Tiesą sakant, problemos šaltinis dažnai yra kalkių nuosėdos skalbimo mašinos viduje, kurios skleidžia nemalonų kvapą į vandenį. Norėdami užkirsti kelią šiai problemai, patartina skalbimo mašiną bent 2–4 kartus per metus nuplauti naudojant kalkių šalinimo priemonę.

   Kas lemia per didelį skalbinių gelio ir skalbimo miltelių putojimą?
   Skalbiklis be dozavimo prietaiso dažnai sukelia per dideles ploviklio sąnaudas. Dozuodami skalbiklį, patartina vadovautis ant pakuotės esančia informacija ir naudoti nurodytą matavimo prietaisą.

   Kita priežastis gali būti per minkštas vanduo. Tai visai nėra blogas dalykas, nes minkštame vandenyje ploviklis veikia stipriau, be to, jo reikia mažiau. Mažesnis ploviklio kiekis padeda sutaupyti pinigų ir išsprendžia putojimo problemą.

   Daugelyje Lietuvos vietovių vandens kietumas yra didelis; tačiau yra ir keletas išimčių. Informaciją apie vandens kietumą pateikiama įmonės, kuri tiekia jums vandenį, tinklalapyje. Jei turite savo gręžinį, šią informaciją rasite savo gręžinio techninėje dokumentacijoje.

   Kodėl skalbimo milteliai išdžiūvę rūbus palieka standžius?
   Priežastis gali būti ta, kad skalbiklio likučių liko audinyje. Taip gali būti dėl to, kad skalbimo milteliai nevisiškai ištirpo vandenyje arba buvo perdozuoti. Dozuodami skalbimo miltelius, turėtumėte vadovautis informacija, nurodyta ant pakuotės.
Kita priežastis gali būti per didelis vandens kietumas, kuris paprastai būdingas vandeniui Lietuvoje.  Tokiu atveju kiekvieną kartą skalbdami turėtumėte pridėti audinių minkštiklio. Audinių minkštikliuose yra vandens minkštinimo priemonių, dėl kurių audinys išlieka minkštas.

Parašyta 2019-09-18 Patarimai

Nėra prekių

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkimas