LUGA - palengviname užuolaidų ir staltiesių lyginimą

LUGA - palengviname užuolaidų ir staltiesių lyginimą

   Šiandienos atidžiau pažvelgsime į staltieses ir užuolaidas. Nepaisant didžiulio žaliuzių ir atspalvių populiarumo, jos neišeina iš mados. Užuolaidų spalvos pakeitimas gali turėti didžiulį poveikį viso kambario išvaizdai! Jų dėka mes taip pat galime manipuliuoti šviesos kiekiu, kurį leidžiame į kambarį.

   Kaip dažnai jas plauti? Yra daugybė veiksnių, kurie padės mums atsakyti į šį klausimą. Be to, nepaisant įprastų modelių ir patarimų, tai yra labai individualus dalykas. Užuolaidos greitai surenka dulkes, todėl alergiški žmonės turi jas plauti dažniau. Jei daug kepate ar verdate ir neturite gartraukio, dūmai taip pat greitai įsiskverbs į medžiagą.

   Nepriklausomai nuo to, ar skalbiate staltieses ir užuolaidas kas savaitę ar mėnesį, verta kiekvieną kartą šį darbą padaryti kuo lengvesnį! Nors skalbimo mašina mums padės skalbimo metu,  lyginimas šimtu procentų tenka ant mūsų galvos ir pavargusių rankų. Kaip mes galime sau padėti? Verta naudoti priemones, palengvinančias lyginimą, vienas populiariausių skysčių rinkoje yra ŁUGA. Dėl baltymų ir krakmolo kiekio preparatas stangrina audinius ir apsaugo nuo statinės  elektros, o lyginimas aukštesnėje temperatūroje yra saugesnis. Medžiaga tampa lygesnė, o pluoštai įgauna blizgesį ir malonų aromatą!

   Lyginimas nėra atpalaiduojanti veikla, tačiau mes taip pat turime tam priemonę;) Darbą dar malonesniu padarys kvepianti naujovė iš „Gold Drop“, Ługa - vanduo lygintuvui, kuris papildomai apsaugos įrangą nuo kalkių nuosėdų susidarymo!

Parašyta 2020-07-22 Patarimai

Nėra prekių

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkimas