Kaip atsikratyti riebių dėmių nuo paviršiaus? Veiksmingi riebalų šalinimo būdai.

Kaip atsikratyti riebių dėmių nuo paviršiaus? Veiksmingi riebalų šalinimo būdai.

   Riebios dėmės yra daugiau ar mažiau patyrusių kulinarijos mėgėjų bėda! Čia nėra nieko keisto, riebalai yra pagrindinis virtuvėje naudojamas ingredientas, ir mes ne visada sugebame juos suvaldyti. Galima sakyti, kad kartais jie išbando mūsų kantrybę.

   Kaip pašalinti riebalines dėmes nuo paviršių? Pateikiame trumpą instrukciją, kuri padės nuriebalinti jas virtuvėje ir namuose. Jei esate pakankamai motyvuotas paskelbti kovą dėl riebių dėmių, likite su mumis iki pabaigos! Ir jei jums trūksta valios valytis, mes stengsimės, kad šis įrašas paskatintų jus veikti ir palengvintų įprastą veiklą visiems.

   Šiandien mes atsakysime į dažniausiai gaminančių virėjų klausimus:
Kaip nuriebalinti virtuvės spinteles?
Kaip nuriebalinti plyteles ant sienos?
Kaip nuriebalinti gaubtą?
Kaip nuriebalinti viryklę?
Kaip nuriebalinti orkaitę?
Pirmiausia apimsime didžiausią virtuvės plotą, būtent virtuvės spinteles ir stalviršius.

   Kaip nuriebalinti virtuvės spinteles?
   Patikima priemonė virtuvės spintelių ir stalviršių riebalų šalinimui
Dažniausiai virtuvėje paliečiame virtuvės spinteles, stalčius ir stalviršius. Ar nusiplauni rankas prieš liesdamas rankeną? Jei tai darote, reikėtų jus įtraukti į nuopelnų knygą. Žinoma, kad moterys sugeba padaryti daug dalykų vienu metu. Išmušti karbonadus, juos aptepti, kepti ir tuo pačiu viską grąžinti į savo vietas, kad sutaupyti laiko. Tokiomis akimirkomis alkūnės ir maži piršteliai, kurie šiuo metu yra švariausi, tampa neįkainojami. Ar tu žinai tai? Tikrai…

   Riebalinės dėmės ant virtuvės spintelių, pirštų atspaudai ant blizgių baldų arba riebios stalčių rankenos. Kaip užtikrinti nepriekaištingą jų išvaizdą ir negaišti laiko? Mes rekomenduojame jums naują „Dix“ universalų riebalų šalinimo priemonę virtuvės spintelėms ir dar daugiau. Pakanka užpurkšti nešvarius paviršius ir nuvalyti drėgnu skudurėliu. Jis taip pat puikiai tinka stalviršiams, jei jie nėra pagaminti iš natūralios medienos ar polikarbonato. Tokiems paviršiams turime naudoti švelnesnes priemones, tokias kaip „eco Line“ virtuvės valymo skystis, atitinkantis aukštus kokybės standartus ir turintis ES „ECOLABEL“ etiketę.

   Tiesiai virš stalviršio mūsų virtuvėse yra dar vienas elementas, kuris naktį budins puikias namų šeimininkes, pavyzdžiui, plytelės ar stiklas ant sienos.

   Kaip nuriebalinti plyteles ant sienos?
   Kitas darbas mūsų virtuvėse yra riebaluoti paviršiai virš stalviršio. Deja, mes negalime kontroliuoti atsitiktinių riebalų purslų iš keptuvės ar maišytuvo. Blizgios plytelės ar stiklas, ypač baltas, kurie buvo populiarūs pastaraisiais metais, yra labiausiai paveikti neišvaizdžios išvaizdos. Taip pat atsitinka, kad mūsų stiklas lange nukentės intensyvaus virimo metu. Ar jums įdomu, kaip nuriebalinti plyteles, kad jos visą laiką atrodytų gražiai? Atsakymas yra paprastas, jūs turite tai daryti reguliariai ir geriausia neleisti riebalams išdžiūti. Tačiau jei negalite iš karto nuvalyti nešvarumų, tiesiog nupurkškite plyteles ar stiklą ir palaukite kelias minutes, kol nuvalysite nešvarumus. „Dix“ riebalų šalinimo priemonė turi stiprią formulę ir taip pat puikiai susidoroja su senais riebalais. Ant karnizo nesunku rasti tokį dalyką. 


   Kaip nuriebalinti gartraukį?
   Veiksmingos priemonės gartraukio nuriebalinimui
   Ant gartraukio ir smulkus tinklelio naudojamo kvapams sugerti kaupiasi lipnus purvas. Įprastos valymo priemonės paprastai nesugeba susidoroti su susikaupusiais riebalais ir dulkėmis. Verta atkreipti dėmesį į universalią „Dix“ gaurtraukio riebalų šalinimo priemonę, kuri po kelių minučių ištirpins nešvarumus. Valydami taip pat galite pasinaudoti mažą šepetėlį, kuris tiksliai pasieks giliausius kampus. Galiausiai, kaip visada, pašalinkite riebalų likučius drėgna šluoste. Dabar, kai žinote, kaip valyti gartraukį, pereikime prie kaitlentės, dažniausiai naudojamos virtuvėje!

   Kaip nuriebalinti viryklę?
   Viryklės valymas
   Jei jums tiesiog kyla klausimas, kaip išvalyti pridegusią dujinę viryklę, negalėtumėte atsakyti gerai. Dujinės viryklės valymas nebūtinai turi būti išsamus, jei tik siekiate tinkamai parinktų valymo priemonių. Pradėti darbą verta išvalant groteles arba iš esmės padengti storesniu putų sluoksniu ir palikti kurį laiką. Šiuo metu tą patį galime padaryti ir su virykle. Labai nešvarią viryklę reikia purškus palikti apie 5–10 minučių. Ketaus grotelių atveju galite naudoti aštrią kempinės pusę, kad tiksliai nuvalytumėte ištirpusius riebalus ir nudegimus. Emalio, nerūdijančio plieno, stiklo ar indukcinės kaitlentės valymui pakanka drėgno skudurėlio.

   Prieš nuimdami degiklius ir groteles, siūlome atjungti viryklę nuo elektros tinklo. Šiuos daiktus galite išvalyti atskirai ir vėl išdžiovinti. Valyti degiklius ant viryklės dar ne viskas, neaplenkite purkštukų, nes ten kaupiasi daug nešvarumų, ypač kai kažkas verdant išbėgo. Kaip valyti degiklio antgalius? Tai lengva, užpurkškite „Dix“ ir palaukite kelias minutes. Tada nedideliu šepetėliu nušveiskite purkštukų centrą ir drėgnu skalbimo skudurėliu pašalinkite likusias putas. Galiausiai nusausinkite purkštukus popieriniu rankšluosčiu ir naudodami mažą vielą ar dantų krapštuką nuvalykite kanalus, kur teka dujos.

   Kaip nuriebalinti orkaitę?
   Efektyvūs orkaitės valikliai
   Ne kiekvienas maisto gaminimo mėgėjas mėgsta tvarkytis ir atvirkščiai, yra žmonių, kurie viską padarytų namuose, jei tik nereikia gaminti maisto. Ar priklausote kuriai nors grupei, o gal efektyviai derinate abi veiklas namuose? Šiaip ar taip, jei ne noriai, kartais esame priversti savo virtuvę sutvarkyti. Vienas didžiausių iššūkių valant yra orkaitės valymas, ypač jei pridegimai yra seni. Dažniausiai mūsų prioritetas yra orkaitės stiklo valymas, nes jis matomas iš pirmo žvilgsnio. Tačiau neturime pamiršti orkaitės valymo svarbos viduje. Mūsų stiprios formulės „Dix Degreaser“ kruopščiai ištirps riebius nešvarumus ant grotelių ir orkaitės dugno. Tai taip pat neįkainojama įprastu orkaitės rankenos plovimu, kurį dažnai paliečiame virdami. Po kiekvieno šio preparato naudojimo būtina keletą kartų kruopščiai nuplauti skalbyklę švariu vandeniu. „Gold Drop“ universalus riebalų šalinimo aparatas paliks jūsų orkaitę putojančią ir švarią! Laikydamiesi kepimo klimato, šio produkto pagalba taip pat susidursite su riebiomis kepimo indų ar troškinių dėmėmis. Daiktai, kurie turi tiesiogiai liestis su maistu, po preparato naudojimo turi būti nuplauti dideliu kiekiu vandens.

   Universalus riebalų šalinimo priemonė viskam
   Mūsų virtuvėje yra daugybė aksesuarų, kuriuos kasdien naudojame skaniems patiekalams ruošti, įsk. vaflių, keptuvių, sumuštinių ar skrudintuvų. Verta įsigyti produktą, kuris visapusiškai padės mums atsikratyti sunkiai išvalomo riebaus purvo. „Dix Degraser“ gali būti naudojamas daugumai mūsų namų, sodo ir net garažo paviršių. Jis sėkmingai nuriebalins drabužių ar silikoninių stalo įrankių dėmes. Jei nenorime permokėti ir nusipirkti daug valymo priemonių, įsigykite universalaus „Dix“ prekės ženklo riebalų šalinimo priemonę!

Parašyta 2021-01-27 Patarimai

Nėra prekių

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkimas