Vilnoniai megztiniai - skalbkime teisingai

Vilnoniai megztiniai - skalbkime teisingai

   Taip minkšta ir pūkuota mūsų drabužių spintoje būna tik rudenį ir žiemą! Dėl žemos temperatūros esame priversti dėvėti šiltesnius drabužius, tačiau, laimei, gražūs vilnoniai ir susagstomi megztiniai šį laikotarpį daro linksmu. Ir kaip jais rūpintis, kad jie būtų puikios būklės ir tarnautų keletą metų? Kaip plauti vilnos megztinius?

   Kada ir kaip plauti megztinius?

   Svarbiausia taisyklė yra ta, kad megztiniai turėtų būti plaunami tuomet, kai tai būtina, kaip sumažiname pluošto dėvėjimasi plaunant. Jei užterštumas yra tik nedidelė dėmė, verta išvalyti tik tą dalį, kurioje yra dėmių. Kad galėtumuoėte naudoti mažiausią megztinių skalbimo principą, mes atskleisime jums įdomią gudrybę - visada prisiminkite, kad reikia nešioti marškinėlius su ilgomis rankovėmis po megztiniu,  taip nesutepsite megstinio antiperspirantu ir apsaugosite nuo nepageidaujamų kvapų įsiskverbimo. Protingai naudokite kvepalus.

   Gerai, eikime toliau ir sužinosime, kaip vilnoniai megztiniai turėtų atrodyti. Kai mes neturime pasirinkimo ir vilnos megztinis tikrai reikia skalbti, pirmiausia pagalvokite, ar mums tikrai reikia naudoti skalbimo mašiną? Jei drabužius reikia tik atnaujinti - viskas, ko jums reikia, yra plovimas rankomis. Patikėkite - net jei jūsų skalbimo mašinoje yra „vilnos“ programa, pats skalbimo procesas užtruks kelis kartus ilgiau nei plovimas rankomis. Plaunant megztinį, turintį vilnos arba sudarytą iš 100% natūralių vilnos pluoštų, nepamirškite naudoti plovimo programos su žema vandens temperatūra. Pernelyg didelė temperatūra gali sukelti pluošto susitraukimą ir keliais dydžiais sumažinti drabužį!

   Komentarų reikia ir pačiam skalbinių plovimo būdui. Visų pirma, išverskite juos į blogą pusę ir susekite sagas, jei jos yra. Užsidėkite gumines pirštines ir pašalinkite juvelyrinius dirbinius, kad išvengtumėte pluoštų netekimo. Vilnonių megztinių skalbimas turėtų būti grindžiamas švelniu jo minkymu, negali būti trinamas ir tampomas. Taip pat atminkite, kad skalavimo vandens temperatūra turi būti artima skalbimo vandens temperatūrai - šiluminis smūgis gali susilpninti pluoštą.
 
   Vilnonio megztinio skalbimas - kokį ploviklį pasirinkti?

   Mes jau žinome, kad vilna yra gana reikli medžiaga. Be tinkamos technikos, verta žinoti, kokį ploviklį pasirinkti - skalbimo milteliai ar skystas skalbiklis? Daug geresnis pasirinkimas bus skystas! Kyla grėsmė, kad miltelių granulės nespės ištirpti ir užstriks audinyje, sukurdamos negražius darinius. Jų pašalinimui reikės papildomo skalavimo.

   Kita vertus, skalbimo skystis giliai įsiskverbia į audinio pluoštus, efektyviai išplauna nešvarumus, pašalindamas nemalonius kvapus. Jis neužstringa pluošte ir lengvai išplaunamas net naudojant klasikinę skalbimo mašiną arba rankų plovimo metu. Būtina naudoti ploviklius subtiliems audiniams, pvz., Vilnai, šilkiniui ir medvilnei. Tik specialus ploviklis užtikrins tinkamą audinio apsaugą. Šiuo atveju BOOSTER su LANOLINA ir kokosų muilu, kuris sustiprina rankų plovimo poveikį, yra puikus.
 
   Paskutinis etapas - džiovinimas

   Kad išvengtumėte deformacijos, vilnos megztiniai turėtų būti lengvai išspaudžiami nuo perteklinio vandens ir išdžiovinti. Geriausia įdėti rankšluostį, kuris papildomai sugeria drėgmę. Idealiu atveju, jei naudojatės skalbinių džiovintuvu ir mes įdėsime drabužius. Dėl šios priežasties medžiaga gauna didžiausią oro srautą. Vilninių megztinių atveju nerekomenduojama naudoti automatinių džiovintuvų, o naudoti centrafūgą - visiškai draudžiama!

   Dabar tik švelnus lyginimas, žinoma, naudojant ŁUGA, kuris apsaugo iškyšusius pluoštus nuo temperatūros ir gerai išlygina. Taip pat naudokite minkštas pakabas, kad nebūtų ištampoma medžiaga.
Skalbimas rankomis gal būt šiek tiek neįprastas žmonėms, kurie yra įpratę naudoti tik automatinę skalbimo mašiną, bet patikėkite, vilnos drabužiai yra verti.

Parašyta 2019-04-25 Patarimai

Nėra prekių

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkimas