Grindų ploviklis FLOOR 5l

   Labai efektyvus medinių paviršių valiklis. Jis taip pat tinka lakuotų, keramikinių ir plastiko (PVC), akmens ir plokščių valymui.

Daugiau duomenų

05056
Nauja prekė

6,25 €

Su PVM

- +

 
Daugiau informacijos

   Profesionalus grindų valiklis efektyviai valo ir poliruoja, o jo sudedamosios dalys valo paviršius nepažeidžiant jos struktūros. Be to, gaminyje yra antistatinių komponentų, kurie sustabdo dulkių susidarymą. Pušų aliejus yra labai veiksmingas komponentas, padedantis valyti paviršių, užtikrinantis jo gražią ir šviežią išvaizdą. Naudojant apsauginę priemonę užtikrinama, kad ji yra saugi rankų odai ir nesukelia dirginimo. Tinkamai parinkti kvapai sukuria malonų aromatą kambariuose.

   Dėl elektrostatinio komponento gaminys neleidžia rinktis dulkėms ant grindų paviršiaus. Natūralus aliejus iš pušies ar citrinos pašalina priemaišas, atkuria išvalytą paviršių, palieka šviežią ir gražią išvaizdą be dryžių. Sudėtyje esanti apsauginė medžiaga reiškia, kad produktas yra visiškai saugus rankoms, nesukelia dirginimo. Tinkamai parinkti kvapai ilgą laiką palieka malonų kvapą kambaryje.

 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

29 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Nėra prekių

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkimas